Kvalitní podzim života

Související články

Podpořili nás

Přihlášení

Najdete nás také zde

Statistiky

Návštěvníci
1734
Články
46
Odkazy
1
Počet zobrazených článků
166240

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active

Asi každého z nás někdy oslovil u dveří domu či bytu podomní prodejce. Ne vždy se ovšem musí jednat o nabídku solidního obchodu, poslední dobou tento prodej využívají jako zástěrku ke svým praktikám i někteří podvodníci. A jejich terčem se stávají zpravidla právě senioři. Je to snadný cíl. Osamocený senior je vděčný za vlídné slovo, velice snadno se nechá příjemným vystupováním obchodníka ovlivnit a přestává být obezřetný.  Znáte to. U dveří vám zazvoní cizí člověk a zahrne vás informacemi o tom, jak výhodné služby či produkty právě nabízí, vysvětlí, že je jeho nabídka jedinečná a akce omezená. Na co bychom si tedy měli dávat pozor?

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active

Bez mobilního telefonu si dnes většina z nás nedovede představit běžný život. Přestože nám do jisté míry ubral ze soukromí, přinesl nám zároveň možnost kdykoli být v kontaktu se svými blízkými, nebo  bezodkladně vyřešit většinu záležitostí odkudkoli. A především tato možnost kontaktu  a schopnosti do jisté míry soběstačně vyřizovat své záležitosti je důležitá rovněž pro mnohé seniory. Jaký však zvolit telefon?

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active

Pokud vám dosluhuje vaše stará televize a vy se poohlížíte po nové, může to v záplavě nových termínů pro mnohé znamenat nepřekonatelný problém.  Pryč jsou časy, kdy člověk navštívil prodejnu v okresním městě a tam si vybral z několika málo modelů televizí, kdy jedinými důležitými parametry byla velikost, vzhled a cena. Dnes se setkáváme s označeními jako je HD ready, Full HD, smart, 3D, LCD, LED, plasma… Jak se v tom má jeden vyznat??