Kvalitní podzim života

Volný čas

Sledujte nás na Facebooku

Podpořili nás

Statistiky

Uživatelé
2
Články
27
Počet zobrazení
269597

Právě přítomno: 16 hostů a žádný člen

Přihlášení

Obecní úřad Vestec

Jménem našich klientů i jménem naším bychom touto cestou rádi poděkovali obecnímu úřadu obce Vestec, za jeho příkladný přístup k péči o své občany. Právě díky finanční podpoře tohoto úřadu můžeme poskytovat naše služby občanům, kteří mají trvalý pobyt v této obci s podstatnou slevou. Jelikož našimi klienty jsou osoby se sníženou soběstačností, je jasné, že tato forma dotace je pro ně nezanedbatelnou pomocí. Pro osamoceného penzistu je často největší pomocí samotný kontakt s pečovatelem, kdy i pár vlídných slov působí jako pohlazení. Bez podpory úřadu by si bohužel spousta penzistů tuto službu nemohla dovolit. Je hezké vědět, že i na sklonku života není člověk jen nepotřebným a obec si jej stále dokáže vážit, jako plnohodnotného občana. 

Obecní úřad Vestec je jedním z prvních, kteří takto své občany podporují a jistě by bylo hezké, kdyby se ponaučily i ostatní obce.

 

Poděkování od klientů

Vážená paní Klestilová,
dovolte mi tuto cestou poděkovat za širokou škálu služeb, kterou jste se všemi Vašimi kolegyněmi poskytovaly  mým rodičům po dobu několika let. Celá naše rodina oceňuje spolehlivost, ale především velkou operativnost, profesionalitu a ochotu při řešení neočekávaných situací.
Díky vám všem jsme mohli včas zajistit hlídání, ošetřování, poskytování hygienických služeb a řešit problémy se stravováním.
Toto vše bylo poskytováno s laskavostí, se slovy útěchy a povzbuzení, s velkou dávkou lidského pochopení  ke starým a nemocným lidem. Jsme rádi, že jsme poznali několik žen, které dokážou nabídnout své síly a schopnosti ve prospěch "cizích lidí".


Josef Vačkář (syn) s rodinou.Vážená paní Klestilová,

děkuji Vám i Vašim "sestrám" za vynikající spolupráci a pomoc při zajištění velmi kvalitní péče o těžce nemocnou babičku a dědu, a to především v posledních měsících jejich života. Celá naše rodina uznává a oceňuje, že jste kromě rutinní práce a pomoci, nabídly radu, lidský přístup i řešení nenadálých situací.
Všem, kdo budou potřebovat pomoc, poradíme, na koho se mají obrátit. Jednoznačně doporučíme KVALITNÍ PODZIM ŽIVOTA.

Lenka Jahodová (vnučka) s rodinou.


Vážená paní Klestilová, milý „Podzime života“,

rádi bychom vám touto cestou poděkovali za obrovskou pomoc naší rodině.

Situace, kdy se naše maminka po zlomenině ruky stala, díky svému dřívějšímu tělesnému postižení, naprosto nepohyblivá a závislá na svém okolí, začala být natolik náročná, že bychom ji bez vaší pomoci asi těžko zvládli.

Ochota, vstřícnost, usměvavost, spolehlivost a pracovitost všech vašich pečovatelek každý den pomáhá naší mamince zvládnout náročnou kapitolu jejího života.

Od samého začátku naší spolupráce nás velmi mile překvapila rychlost, s jakou jste nám pomohli zařídit všechny s péčí spojené aktivity jako např. kontakty s lékařem, nákup a dovoz léků, zdravotní služby atd., tak i péči samotnou.

Jsme moc vděční, že jste založili svoji novou velkopřílepskou „pobočku“ pro Prahu-západ, kde je jinak situace v oblasti sociálních služeb naprosto zoufalá. Kdykoliv jsme v předchozích letech sháněli pečovatelskou službu, byl to před vaším příchodem obrovský a téměř neřešitelný problém.

Ještě jednou celému vašemu týmu děkujeme za veškeré služby a péči pro naši rodinu.

 

Kamila a Petr Dolečkovi s dětmi Tomášem, Eliškou, Kryštofem a Matyášem

 

Statenice 11.11.2016


Vážená paní ředitelko,

 

chtěla bych Vám a paní pečovatelce Ivance Kudry velmi poděkovat za perfektní péči o mojí maminku Ing. Zdenku Pokornou, která s námi bydlí u nás ve Velkých Přílepech ve společné domácnosti. Mamince je 88 let a během její poslední hospitalizace v Motolské nemocnici jsem pro ni sháněla následnou péči, která by mohla probíhat u nás doma. Paní starostka Čermáková mě dala kontakt na Kvalitní podzim života, na Vás a hned jsem se setkala se vstřícností, empatií a perfektní spoluprací. Nebyl problém sehnat do pronájmu funkční polohovací postel, tzv. výtah do vany pro seniory a i v jiných věcech jste nám byli a jste dobrými rádci a pomocníky.

Za toto vše Vám chci velmi poděkovat.

 

Zuzana Kučerová


Milý Kvalitní podzime života! 

V neděli 10. března jsem si zlomila nohu a musela na operaci. Opravdu jsem ocenila, že jsem si u Tebe mohla vypůjčit prakticky ihned potřebné pomůcky, tj. invalidní vozík a chodítko, bez nichž bych se po jistou dobu neobešla. Žádné čekací lhůty, dovoz až domů, ceny víc než příznivé. Vozík už jsem mohla vrátit minulý měsíc, chodítko vracím nyní, k poslednímu květnu. Bylo fakt super, Třebaže se primárně věnuješ péči o seniory, jsem moc ráda, že jsem Tvých služeb mohla využít i já, když se ze mě stala "osoba s dočasně sníženou možností pohybu". 

Děkuji! 

Jitka Lenková, Statenice