Rozvoz obědů

Objednávky obědů
Tel.: 778 095 906
E-mail: obedy.kpz@email.cz

Kancelář – vyúčtování obědů
Tel.: 778 095 645
Email: administrativa.kpz@email.cz

28.10.2020

Vzhledem k nástupu druhé vlny Korony a v rámci pomoci nově zrekonstruované Vestecké restaurace „U Klimešů“,  jsme se rozhodli spojit síly a nastartovat nový projekt „Zůstaňte doma“.

Nový projekt, by spočíval v rozšíření naši nabídky obědů, o další tři jídla a to právě od zmiňované restaurace. Jídelníčky najdete na našem webu: www.kvalitnipodzimzivota.cz .

Zároveň je Vám k dispozici naše kolegyně Jarka Kubásková – Tel: 778 095 906, e-mail: obedy.kpz@email.cz

Jsme schopni zavést obědy do těchto obcí:
Vestec, Herink, Dobřejovice, Jesenice, Hrnčíře,  Zlatníky, Kunratice, Libuš, Písnice, Dolní Břežany, Ohrobec, Zvole, Březová Oleško, Jirčany, Sulice,  Radějovice.

Cílem projektu je podpořit omezení kontaktů a zároveň pomoci Vestecké restauraci, která nám po nezbytně nutnou dobu bude dodávat obědy za zvýhodněných cenových podmínek.

Do této akce, se mohou zapojit všichni, bez rozdílu věku, kteří v současné době zůstali doma a uvítali by dovoz obědů, přímo do domácnosti.

11.09.2019

Ve Vestci dne 11.09.2019

 

Vážení spotřebitelé, dámy a pánové,

naše společnost Vám dováží balené obědy. Víme, že to děláme dobře, o čemž svědčí skutečnost, že počet našich zákazníků a jimi odebraných jídel neustále stoupá.

Dodavatel nám oznámil, že ke dni 1.10.2019 vzhledem k růstu cen surovin a energií zdražuje základní cenu dodaných jídel o 5,- Kč. Proto i my musíme zvýšit koncové ceny dodávaných obědů, a to o stejnou částku, tj. o 5 Kč s účinností od 30.9.2019 u klientů, kterým účtujeme dodané obědy týdně a od 1.10.2019 u klientů z Vestce. Přehled o tom, kolik budete platit, naleznete v aktualizovaných všeobecných obchodních podmínkách na druhé straně tohoto dopisu. Cenu dopravy ani podmínky, za kterých obědy dodáváme, prozatím nebudeme měnit.

Věřím, že nutnost tohoto opatření pochopíte a zachováte nám nadále svoji přízeň. 

S pozdravem

 

Lenka Klestilová, jednatelka